Cisternová přeprava

Do přepravovaných produktů patří především mléko a mléčné výrobky např. smetana, podmáslí a syrovátka, dále víno, pivo a pivní kvasnice, ovocné šťávy, mošty a koncentráty, tekutý cukr a fruktóza, ocet, také zejména různé druhy jedlých olejů, jako jsou např. řepkový, slunečnicový, sójový.

Vozidla jsou vybavená kompresory, které mohou posloužit k vlastní vykládce zboží na místech, kde na toto nejsou vybaveni, například vlastním čerpadlem. Při této vykládce se do cisterny přes bakteriální potravinový filtr vhání vzduch ze speciálního kompresoru, a materiál se tak dá bez problému složit téměř kdekoliv.

Cisterny jsou tříkomorové, tlakové, izolované s certifikátem ATP. Kapacita komor je individuální, většinou se jedná o cisterny s komorami ( 12000+6000+13000 litrů ) nebo (5000+21000+6000) tedy celkovou kapacitou 30-33 tisíc litrů. Cisterny jsou opatřeny centrální výpustí, tato je svedena do zadní části cisterny, vypouštěcí ventil je umístěn v nerezové uzamykatelné schránce.

Svoz mléka z farem do mlékáren

Zabýváme se také svozem mléka z farem, disponujeme izolovanýmí vozidly vybavenými dle platných požadavků pro svoz mléka, vozidla jsou vybavena odběrným zařízením od společnosti Schwarte/Jansky, součástí tohoto systému je vývěva (čerpadlo) pro nasátí mléka na farmě, dále průtokoměr, vzorkovací zařízení, lednička pro uchování správné teploty odebraného vzorku na farmě po celou dobu přepravy, tiskárna pro výtisk dat odebraného množství (času,teploty,místa odběru atd.) a to jak pro dodavatele (farmu) tak pro mlékárnu.

Kontaktujte nás

+420 724 391 787

Potřebujete něco odvést?

Odvezeme váš náklad z bodu A do bodu B