Cisternová přeprava

Do přepravovaných produktů  patří mléko a mléčné výrobky např. smetana, podmáslí a syrovátka, dále víno, pivo a pivní kvasnice, ovocné šťávy, mošty a koncentráty, čokoláda, tekutý cukr a fruktóza, ocet, také zejména různé druhy jedlých olejů, jako jsou např. řepkový, slunečnicový, sójový, palmový, kokosový.

Vozidla jsou  vybavená kompresory, které mohou posloužit k vlastní vykládce zboží na místech, kde na toto nejsou vybaveni  například vlastním čerpadlem. Při této vykládce se do cisterny přes bakteriální potravinový filtr vhání vzduch, ze speciálního kompresoru, a materiál se tak dá bez problému složit téměř kdekoliv.

Cisterny jsou tříkomorové a tlakové, opatřené certifikátem ATP. Kapacita komor je individuální, většinou se jedná o cisterny s komorami ( 12500, 6000, 13500 litrů ), a tedy celkovou kapacitou 30-33 tisíc litrů. Každá komora je opatřená  vlastní výpustí, tyto jsou svedeny do zadní části cisterny a tam umístěny v nerezové uzamykatelné  schránce.

K dispozici máme také cisterny, které jsou vybaveny vlastním nezávislým topením, umožňující udržení teploty produktu dle potřeb zákazníka, po celou dobu přepravy, například čokoláda nebo některé druhy jedlých olejů. A také potravinovými čerpadly na 380 V,  pro vykládku hustých tekutin jako například cukrů, fruktóz, melasy atd., (do hustoty 80 brix.).

Kontaktujte nás

+420 724 391 787

Potřebujete něco odvést?

Odvezeme váš náklad z bodu A do bodu B